Основні розділи
Архiв новин
< >
Контакти
тел./факс
       (057)392-30-14

тел.

       (057)392-14-82,
       (057)392-01-53
e-mail:
       stkharkov@ukr.net


Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2

Відділ туризму та спортивного орієнтування Харківської обласної станції юних туристів керується у своїй діяльності Статутом закладу. 

Відділ організує та керує діяльністю учнівських об'єднань спортивно-туристського профілю, яка спрямована на формування юними туристами здорового способу життя, набуття багатогранного життєвого практичного досвіду, вибір професії, виховання загальнолюдських цінностей. Щорічно, згідно з календарем масових заходів, педагоги відділу проводять масові змагання з видів туризму, спортивного орієнтування, топографії.

  IMG_2241    IMG_2231

На Харківщині розвиваються пішохідний, велосипедний, водний, лижний туризм.Переможці обласних змагань залучаються до підготовки та участі  у складі збірних команд області до Чемпіонатів України з видів туризму та спортивного орієнтування серед учнівської молоді. Важливою формою позашкільної роботи зі школярами є спортивні туристські походи, що відбуваються в основному в канікулярний час.

Маршрутно-кваліфікаційна комісія (МКК) Департаменту науки і освіти облдержадміністрації, що функціонує на станції, проводить відповідальну роботу з керівниками дитячих груп, які беруть участь у спортивних туристських походах, та адміністраціями навчальних закладів, консультуючи їх щодо безпеки проведення походів та з інших питань організації походів відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 02.10.2014 р. № 1124 «Правила проведення туристських подорожей з учнівською та студентською молоддю». Щорічно  МКК випускає численні групи  в ступеневі та категорійні походи. У 2010 році випущено 94 ступеневих походів (1275 дітей) та 18 категорійних походів (170 дітей).

Значну увагу педагоги відділу приділяють профорієнтації, роботі з обдарованими школярами, переважно із сільських шкіл. Кращі юні туристи і орієнтувальники отримують рекомендації до вступу на навчання відповідного профілю у вищих навчальних закладах за фахом «Спортивний туризм» з метою подальшої роботи з дітьми.

З метою збереження та підвищення професійного рівня туристсько-педагогічного активу у районах та містах області відділ проводить постійну роботу з пошуку молодих педагогічно-туристських кадрів у формі одноденних, дводенних та багатоденних семінарів-практикумів для молодих вчителів, інструкторських походів, суддівських семінарів, змагань.Постійно здійснюється методично-аналітичний зв'язок відділу з закладами освіти та тренерами області, який передбачає методичну і практичну допомогу з усіх питань розвитку дитячого спортивного туризму на Харківщині.

При відділі працюють 40 гуртків туристсько-спортивного профілю, у яких навчається 708  дітей. Гуртки юних туристів від станції працюють на базі загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського, Золочівського, Харківського, Нововодолазького, Харківського, Жовтневого, Червонозаводського, Фрунзенського, Дзержинського районів та м.Чугуєва.

Співробітники відділу: 

  1. Ободовський Петро Андрійович - завідуючий відділом
  2. Кондратенко Олександр Миколайович - методист вищої категорії, голова МКК
  3. Поляков Олександр Олександрович - методист ІІ категорії, керівник гуртків з велотуризму
  4. Сірик Олена Михайлівна - методист
  5. Мостицький Андрій Владиславович - керівник гуртків, кандидат у майстри спорту зі спортивного туризму
  6. Крупко Микола Федорович - керівник гуртків з гірського туризму, майстер спорту
  7. Касян Ірина Ігорівна, керівник гуртків, кандидат у майстри спорту

Телефон відділу: (057) 392-30-14


Дошка об'яв
Корисні посилання

Безымянный

 

Міністерство освіти і науки України

 logo

Департамент науки і освіти 

6270

Харківська обласна державна адміністрація

 
Мала академія наук

УДЦТКУМ

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

Комунальний заклад © 2011