e-mail:
       stkharkov@ukr.net

Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2

Інформація про проведення обласних змагань з лижного туризму серед учнівської молоді Харківщини

Згідно з планом роботи Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради на 2019  рік, затвердженим Департаментом науки і освіти облдержадміністрації, 9 лютого 2019 року відбулися обласні змагання з лижного туризму  у місті Харкові. Змагання включали проходження смуги перешкод у лісовій місцевості Лісопарку та маршруту орієнтування по лінії. У змаганнях брали участь понад 60 учасників з Балаклійського, Чугуївського  районів Харківської області, Малинівської ОТГ, вихованці гуртків Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів».Переможцями змагань на дистанції «Смуга перешкод»  у середній віковій групі стала команда Балаклійського району (тренер Черненко В.В.), на дистанції орієнтування -  Чугуївського району (тренер Смалений Т.В.). За сумою двох дистанцій кращими були школярі Чугуївщини.Кращою на дистанції «Смуга перешкод»  у старшій віковій групі також стала команда Балаклійського району, дистанцію орієнтування виграли вихованці гуртків туризму з Малинівки (тренер Наточій М.С.), вони ж стали переможцями і в підсумку двох дистанцій.Переможці змагань були нагороджені грамотами та кубками Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.