e-mail:
       stkharkov@ukr.net

Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2

У період з 8 по 12 травня у наймолодшому місті України – Бучі (Київська область) відбулися змагання Кубку України з велосипедного туризму серед юнаків. Україну представляли шість регіонів (понад сімдесят учасників). Програмою змагань була передбачена комплексна дистанція (фігурне водіння велосипеда, тріал і велосипедний крос) та багатокілометрові дистанції велосипедного ралі – у молодших юнаків (2004-2006 років народження) - 30 кілометрів, у старших (2002-2004 років народження) – 42 кілометри. Молодші учасники боролись на дистанціях ІІІ класу, а старші – на дистанціях ІV класу.

Харківську область представляли юні велотуристи із Золочівського, Нововодолазького районів, Нововодолазької, Мереф’янської та Наталинської ОТГ, які сформували дві старші і дві молодші команди. У перший та другий день змагань проводилися змагання комплексної дистанції, на якій молодші команди посіли перше і друге командні місця, а старші – перше і третє.  В особистому заліку переможцями окремих дистанцій стали вихованці гуртків Золочівської ОТГ (тренер Касян І.І.) Олійник Даніїл, Веретільник Дмитро, Бехтер Анна, Нововодолазької ОТГ(тренер Тиндик С.М.) Жданов Олексій, Ковтун Віталій, Ляшенко Олександра, Нововодолазького району (тренер Орда М.В.)  Юніков Олексій, Гавриленко Діана, Наталинської ОТГ(тренер Мирончук А.І.) Луговий Вадим. Троє наших спортсменів – Ковтун Віталій, Веретільник Дмитро і Юніков Олексій виконали норматив кандидата у майстри спорту України.

У третій день змагань молодша команда №1 (  Олійник Даніїл, Сентюров Максим, Бабенко Вадим, Гусєва Світлана) стала абсолютним переможцем Кубку. Старша команда №2 посіла на ралі третє місце і у підсумку посіла друге місце, поступившись команді Вінницької області.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та Кубками. Вітаємо переможців!