e-mail:
       stkharkov@ukr.net

Адреса: 61091, Україна,

м. Харків, вул. Танкопія 15/2

У період з 19 по 23 вересня 2019 у місті Кропивницький відбулися змагання Кубку України серед юнаків з велосипедного і пішохідного туризму,  у яких успішно виступили три збірні команди юних велотуристів Харківської області двох вікових груп, сформовані з учнів закладів освіти Золочівської, Нововодолазької, Наталинської  громад та Нововодолазького району (тренери Касян Ірина Ігорівна, Орда Микола Володимирович, Тиндик Сергій Миколайович, Мирончук Андрій Іванович). Програмою змагань передбачалися змагання на комплексній дистанції та велоралі. Переможцями змагань на комплексній дистанції, яка включала  фігурне  водіння велосипеду та тріал, стали перша старша і молодша команди Харківщини. Третьою у комплексному заліку була команда старшої вікової групи №2. На дистанції велосипедного ралі наші команди поступилися велотуристам Вінницької області, тому у загальному заліку і старша команда №1 і молодша команда посіли другі місця. П’ятеро юних велотуристів виконали нормативи кандидата у майстри спорту України. Переможці нагороджені Кубками за І, ІІ, ІІІ місця у загальнокомандному заліку, дипломами та медалями Українського державного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства.